Zateplení polystyrenem


V dnešní době je polystyren opravdu hodně oblíbený a také je hodně kupovaný. Když jsem se takhle ptala známého, jestli on také už koupil polystyren a proč, tak on mi řekl, že už ho má doma opravdu hodně dlouho. Byla jsem překvapená, protože můj kamarád právě hodně šetřil, a tak mě zarazilo, že on bude kupovat polystyren, tedy že už ho koupil a má ho doma dlouho. Ale na co? On mi řekl, že polystyren EPS je kvalitní, když třeba chcete něco zateplit a když budete mít něco zatepleného, tak to potom znamená, že můžete méně topit. A když budete méně topit, tak, jaké ušetříte vaše drahé těžce vydělané finance.

Polystyren se v posledních letech hodně používá.

A kdo by tohle nechtěl? Já jsem tohle chtěla také šetřit. Já už jsem si zjišťovala několik informací o tom, jak to udělat, abyste ušetřili peníze za vytápění a vždycky mi v první řadě vyjede hlavně zateplení. Já se tomu nedivím, protože tohle je pravda, i když nejsem odborník a jsem nezkušená a jsem laik, tak vím, že když budete mít něco hodně zatepleného, tak tím také ušetříte peníze. Ano, je to docela velká počáteční investice. Tohle chápu, ale když to potom vezmete na další stranu, tak zjistíte, že vlastně budete méně topit. A když se méně topí, šetří se finance. A v dnešní době je opravdu hodně výhodné, když lidé také ušetří peníze.

Malé kuličky polystyrenu.

Jsem ráda, že si také mohou dávat nějaké finance bokem. Například já bych se asi zbláznila, kdybych si nemohla třeba odkládat každý měsíc patnáct stovek. Říkám bokem, a to je pro případ nouze. Zatím jsem tyto peníze ještě nevyužila, a to už je pět let, takže mám tam opravdu hodně našetřených peněz. Říkala jsem si, že bych možná za to mohla třeba něco zateplit. Hlavně obývací pokoj a kuchyň. Tam trávíme nejvíce času. Můj syn má zateplený pokojíček. Já ložnici ještě ne, ale přemýšlím, že bych také v partnerem nakoupila polystyren EPS. Abychom si všechno doma zateplili a bylo by nám doma příjemně.