Barevně sladěný interiér

Taky toužíte po barevně sladěném interiéru? Máte pocit, že bez barev se ve své domácnosti nedokážete obejít? Každý si svůj domov zařizuje podle svého vkusu a svých požadavků. Není od věci se poradit s ostatními členy rodiny, co by si přáli oni a jaké představy mají o svém bydlení. Aby váš domov nepůsobil příliš okázale a nepodobal se svou barevností papouščímu peří, volte barvy střídmé a snažte se je sladit tak, aby spolu vytvářely barevně dokonalý prostor. Kromě barevných stěn, závěsů a dekorací můžete použít k dokonalému barevnému sladění i světlo. Dnešní zdroje světla jsou nejen úsporné, ale i velmi praktické. Můžete s nimi nasvítit vitrín nebo jen část stěny a místnost se v tom okamžiku promění v dokonalý soulad barev.

Pohrajte si se světly

Pokud se chystáte rekonstruovat svůj příbytek, nezapomeňte i na osvětlení, které by mělo být rozmístěno tak, aby vám každá domácí činnost šla hezky od ruky. Jedno centrální osvětlení rozhodně není dostačující. A pokud si myslíte, že když budete mít ve svém domově méně světel, že ušetříte za energii, tak jste na omylu. Se starými typy žárovek jste se mohli vyúčtování za energii obávat, ale dnešní zdroje světla jsou tak úsporné, že šetřit na jejich množství nemusíte. Naopak, pohrajte si se světly tak, aby váš interiér byl nejen dokonale osvětlen, ale i zabezpečen proti domácím úrazům.

Úsporné zdroje světla

Taky byste doma rádi ušetřili nějakou tu korunu za elektrickou energii, ale stále nevíte, jak na to? Máte přehled o tom, jaký zdroj světla doma vůbec používáte? Pokud ne, tak byste měli zjistit, zda vaše osvětlení není tím největším žroutem elektrické energie. Dnešní moderní technologie vám totiž nabízí velkou úsporu ve výdajích právě za elektrickou energii. Úsporná led žárovka se hodí do všech typů osvětlení. Její pořizovací cena vás odradit nemusí, protože se vám několikanásobně vrátí s její dlouhou životností.