Neviditelná podprsenka – váš oblíbený přítel


Jak si představujete nejlepšího přítele? Zřejmě na tuto otázku odpovíte tak, že vás nezradí, je na něj spolehnutí, přispěchá na pomoc na každé zavolání a neočekává nic na oplátku. Přátelství mezi lidmi je pochopitelně oboustranná záležitost, nejde tu o otroctví ani služebnictví, ovšem k přátelství mezi člověkem a technickou vymožeností lze přece jen některé předměty přirovnat. Je to například neviditelná podprsenka.

dívka v posteli

Nošení podprsenek samo o sobě nepředstavuje žádnou výhodu, kromě jediné, a sice, že udrží prsy v požadovaném tvaru a zároveň zakrývá bradavky. Pak se na vás ale řítí samá úskalí – podprsenka je viditelná a pod průsvitnou halenkou je to spíše faux pas, korzet je těsný a tlačí na pokožku, může i svědět a způsobovat opruzeniny, odřeniny a ekzém. V podprsenkách také bývá v létě horko, protože jsou upnuté pevně na hrudník a pokožka tu jen stěží může volně dýchat.

kalhotky a podprsenka

Neviditelnou podprsenkou rozumíme pouhé nalepovací pásky, které se přilepí na pokožku, aby ňadra tvarovaly tak, jak je třeba. Spolu s nimi se přilepí na bradavky krycí terčíky a vy pak nepotřebujete nosit žádný korzet. Pomocí tenkých pásků a kulatých krytů bradavek docílíte stejného efektu. Toto tvarování poprsí se hodí zejména do problematických oděvů, jako jsou večerní toalety či halenky, a kde příliš nepomáhá přirozená poloha ňader díky svalstvu hrudního koše. Přirozenější a také zdravější je sice chození bez podprsenky, ale ne vždy to vychází podle našich představ.

Neviditelnou podprsenku jednoduše sbalíte i na cesty na dovolenou, a chcete-li jí nabídnout i vašim kamarádkám, s nimiž společně cestujete, nepotřebujete znát velikost košíčků, protože se pouze jedná o univerzální pásek, využitelný pro každou ženu, bez ohledu na objem ňader. Lepicí páska je natolik spolehlivá, že vydrží na pokožce nalepená několik hodin, i bez ohledu na množství vyměšovaného potu.