Najděte svou krásu


Každý má totiž jiný vkus. Někomu se líbí blondýnky, někomu brunetky. Někomu se líbí vysoké dívky, jiným zase spíš nižší dívky. Co z toho vyplývá? Je nejdůležitější, abyste se líbila sama sobě. Buďte krásná, ale svým způsobem. Pracujte s tím, co vám život nabízí. Pokud se budete líbit sama sobě, projeví se to na vašem sebevědomí. Poznáte pak, že sebevědomí je to, co je na vás přitažlivé ze všeho nejvíce!

Jak byste tedy měla pečovat o svou krásu?

skincare

Starejte se o svou pleť

Vaše pleť si zaslouží dobrou péči, a zaslouží si být zdravá, zářivá a mladistvá. K tomu pomůžete čištěním pleti dvakrát denně, hydratačním krémem a také kréme s ochranným faktorem, který vás chrání přes ten před ničivými slunečními paprsky. Proti tvorbě vrásek si můžete pomoci třeba retinolem, vitamínem C nebo hydrolyzovaným kolagenem.

Ústní hygiena

Naši tvář zdobí náš úsměv, a o něj se musíme starat taktéž. Čistěte si zuby několikrát denně, aby byly vaše zuby jako perličky, Používejte také ústní vodu pro svěží dech. Důležité jsou i pravidelné prohlídky u zubaře. Případně mohou pomoci bělící pasty.

Pečujte o své vlasy

Své vlasy udržujte zdravé a pečlivě se o ně starejte. Jsou přece vaší ozdobou. Vlasy si myjte dle potřeby, nezapomeňte na pravidelné zastřihování konečků. Investujte do kvalitní vlasové kosmetiky, jako je kondicionér, maska na vlasy a také kvalitní hřebeny.

líčení

Make-up

Některé ženy se líčit nechtějí, a je to naprosto v pořádku. K tomu, aby byla žena krásná make-up nepotřebuje. Pokud dáváte přednost lehkému líčení, zkuste přirozený make-up, který pouze podtrhne vaši krásu. Řasenka, korektor, lesk na rty. Ale zkuste s make-upem experimentovat, zkoušejte různé produkty a uvidíte, která kombinace vám bude nejvíce sedět.

Padnoucí oblečení

Není nic horšího než si vybrat nepadnoucí oblečení. Velké oblečení vás bude rozšiřovat, a to menší? To, že se nacpete do menší velikosti, neznamená, že byste ji měli nosit. Pokud se vám přes oblečení rýsuje bříško, nebo v kalhotách sotva popadáte dech, asi je na čase pořídit jiné oblečení. Nezapomeňte, že oblečení by mělo podtrhovat vaši krásu, ne ji schovávat.