Hledáte dům pro náročné?


Jestli zrovna řešíte otázku bydlení, nejspíš zvažujete zda bydlet v domě nebo v bytě. Stejně jako všechno, i byt a dům má svoje klady a zápory. Zatímco v bytě o vás většinou ví každý všechno, protože sousedé si všímají většinou všeho, u bydlení v domě máte větší anonymitu. V bytě vás limitují sousedé, protože nesmíte nikoho ničím rušit, ale u sebe doma si můžete zpívat klidně i v noci. Mnoho lidí utíká z bytu do domu, protože chtějí mít větší klid.

moderní dům

Jestli zrovna zvažujete stavbu domu, určitě vás čeká hledání vhodného pozemku, který bude odpovídat představám o vašem budoucím domě. Nejspíš se vám nebude chtít rekonstruovat starší dům, a tak budete chtít stavět novostavbu. Rekonstrukce s sebou ose jistá úskalí, která většinou poznáte až kopnete do domu. U stavby nového domu vás čekají žádná nepříjemná skrytá překvapení. Musíte si ale sehnat pozemek, na který se vámi vybraný dům vejde.

bydlení dům

Nejprve dům, pak pozemek. Nebo naopak?
Většina lidí vybírá nejprve pozemek a pak teprve dům. Jenže si musíte vybrat především dostatečně velký pozemek na to, aby se na něm váš vysněný dům dal bez problémů postavit. Existují i limity, jako je například odstup od sousedních staveb, takže u malého pozemku byste například s bungalovem měli celkem problém. Bungalovy jsou velice populární typy domů už celou řadu let, protože jsou přízemní a prostorné.

Existují obyčejné menší bungalovy, které budou stačit nenáročným lidem, ale u nás najdete například bungalov exclusive c, který má netradiční půdorys do L a hlavně zaujme svým výrazným designem. Je to jeden z našich nejdražších domů a potěší každého, kdo hledá dům, který zaujme na první pohled. Nechte si postavit právě tento bungalov, který prezentuje svoje majitele jak nejvíce umí. Jestli hledáte exkluzivitu, tento dům je právě pro vás. Prohlédněte si ho v našem online katalogu.