Osram H7 může mít delší životnost, nebo vydávat více světla


Autožárovky Osram si své jméno vybudovaly již před mnoha lety i v České republice.

Sortiment uspokojí všechny typy řidičů

Každý z nás má jiné nároky na styl a způsob jízdy, někdo jezdí více za denního světla, jiný spíše v noci. Odlišné jsou i kilometrové nájezdy, jinak řídí ženy, jinak senioři, odlišně si za volantem počínají mladí nezkušení řidiči a samozřejmě i zdatní matadoři. Každý z nás si však může zvolit typ autožárovek, který mu vyhovuje, a výrobce Osram podle toho také upravil svůj výrobní program.
víceproudá silnice ve městě
Postavil jej na jednoduchém principu preferencí a tím se snaží nabídnout produkty na míru podle jednoduchého klíče:
Méně časté výměny vadných kusů – pro denní svícení a nepříliš velké nároky na množství světla jsou ideální typy s prodlouženou životností Osram Ultra Life. Osvitem jízdního pruhu se vyrovnají běžným halogenovým žárovkám, ale předčí je v době aktivního svícení, která přesahuje pět let.
Lépe osvětlená silnice – kdo jezdí častěji po setmění a po silnicích druhých až třetích tříd, anebo očekává od světlometů dostatek světla pro pohodovou jízdu, ten by se měl zaměřit na výrobní řadu Night Breaker s modely Unlimited nebo Laser. Pro podporu chladnějšího a příjemnějšího světla jsou zas výhodné Osram H7 Silverstar , či Cool Blue Intense.
hustý noční provoz

Nízká cena

Celá řada lidí se rozhoduje na základě ceny, vyhledává dokonce výrobky podle ceny a kvůli ušetřeným financím je ochotna přijmout i některé ústupky. Relevantní to může být především u spotřebičů, jejichž cena přesahuje tisíc korun, a kde mohou být úspory a cenové rozdíly poměrně značné.
U automobilových žárovek to však přestává téměř nabývat na významu, autožárovky jsou zařazovány do spotřebního zboží podobně jako motorový olej, a tak bychom měli spíše zohlednit parametry, záruční podmínky, délku životnosti a solidní přístup k zákazníkovi, než kvůli několika desítkám korun zbytečně riskovat náročnou výměnu vadného kusu a náklady spojené s odesíláním zboží na reklamaci.